View:
Vendndodhja e pronës: Podujevë Clear
Banesa në Prishtinë Podujevë
Na kontaktoni per cmime

View details Built-Up - - Land Size - -

Banesa në Prishtinë Super banesë në ndërtim e sipër në lagjen Arbëria,përballë objektit të Komunës së Prishtinës Banesa ka 91,70 metra dhe gjindet në katin e 7 të objektit. Qëndrimi ditor së bashku me kuzhinë,dy dhomë gjumi ,ballkonë dhe banjo. Banesa ka orjentim nga lindja,dhe është pronë e nënkontraktorit. Përfundonë në dhjetor te 2021. Për më shumë informacjone na kontaktoni në telefon dhe në linkun e poshtëm. —————————‐——————————- +383/45 319 313 +383/48 319 313 www.zekagroup.info ———————————————————– #zeka #patundeshmeri #banesa #troje #shpija #qira #shitje #kosovo #prishtina #gjakova #ferizaj #gjilan #prizren #kline #peje #viti #podujeve #lipjan #mitrovice

View details
Banesë në Prishtinë Podujevë
Na kontaktoni per cmime

View details Built-Up - - Land Size - -

Banesa në Prishtinë ndodhet prane rruges Enver Maloku (C) Siperfaqja Totale 109 metra Ndhodhet ne katin e 6 te banimit Orgonizohet ne:Ambijent ndenje se bashku me ambijent gatimi,tri dhoma gjumi,dy banjo,ballkone. Orjentimi Lindje&Jug Banesa eshte ne ndertim e siper,dhe perfundon ne djetort te 2021 Banesa eshte prone e nenkontraktorit Per me shum informacjone na kontaktoni ne: info@zekagroup.info www.zekagroup.info +(383)045319313 dhe +(383)043414141 Zyret tona ne Prishtine Bulevardi Bill Clinton-Dardani

View details
Banesë në Podujevë Podujevë
Na kontaktoni per cmime

View details Built-Up - - Land Size - -

Banesa 2+1 për shitje në qendër të qytetit në Podujevë Banesa ka një orgonizim,në një dhomë ndeje,së bashku me kuzhinë,2 dhomë gjumi,banjo dhe 1 ballkona,1 depo Banesa gjindet në qender të qytetit ,pozicjonim i mirë për të arritur qdo pike në qytet dhe për të dalë nga qyteti në drejtim të autostrades. Banesa ka 99 metra,kati i 8 dhe pamje nga qyteti,e gatëshme për banim. Kjo pronë i përket një nën kontraktori . Për një vizitë në pronë na kontaktoni,ose në ambibijentet e tona të punës: +(383)045319313 +(383)043414141 info@zekagroup.info www.zekagroup.info Bulavardi Bill Clinton

View details
Banesë në Fushë Kosovë Podujevë
Na kontaktoni per cmime

View details Built-Up - - Land Size - -

Zeka Group Patundshmëri ofron banesën 1+1 , në Fushë Kosovë në rrugën 28 Nëntori. Banesa ka këtë orgonizim: Qëndrimi ditor së bashku me kuzhinë,një dhomë gjumi,banjo dhe ballkonë. Banesa ndodhet në katin e 4 të objektit,dhe në tre mujajët e ardhëshëm është e gatëshme. Sipërfaqja e banesës është 56,25 metra ,dhe pamje nga Përêndimi Banesa është pronë e pronarëve të tokës. Për në vizitë në prone jeni të mirëpritur. +(383)045 319 313 +(383)043 41 41 41 info@zekagroup.info www.zekagroup.info Bulevardi Bill Clinton Dardani Prishtinë KOSOVË

View details

Zeka Group ofrone parcelen prej 4 ari ,e dedikuar për ndërtim të ultë,shtëpi banimi apo vikendicë etje. Prona nê fjalë ka infrastrukturë dhe e rrethekuar nga 3 ane me rrugê. Mundësine mirê investimi dhe me qmim tê mirë Për më shumë na telefononi,shkruani apo na vizitoni në ambijentet tona të punës. +(383)045319313 +(383)043414141 info@zekagroup.info www,zekagroup.info Bulevardi Bill Clinton Dardani -Prishtinë

View details

Zeka Group ofrnë banesë e kthyer në zyre,prapa Pro Creditë Banka në rrugën Xhorxhe Bush. Gjindet në katin e 1 dhe e përshtatëshme për ambijent komericijal. Është pjesërishtë e mobiljuar,dhe e gatëshme për punë. Për më shumë na kontaktoni ose na vizitoni në zyret tona: +(383)045319313 +(383)043414141 info@zekagroup.info www.zekagroup.info Bulevardi Bill Clinton Dardani -Prishtinë 12000 Kosovë

View details