Banesa në Prishtinë Podujevë

Na kontaktoni per cmime
Shitje
Lloji i pronës: Banesa
Dhomat
1
Dhomat e gjumit
2
Banjot
2

Hapsira

  • Hapsira: 91.70 M 2
  • Viti i ndërtimit: 2021

Përshkrimi

Banesa në Prishtinë
Super banesë në ndërtim e sipër në lagjen Arbëria,përballë objektit të Komunës së Prishtinës
Banesa ka 91,70 metra dhe gjindet në katin e 7 të objektit.
Qëndrimi ditor së bashku me kuzhinë,dy dhomë gjumi ,ballkonë dhe banjo.
Banesa ka orjentim nga lindja,dhe është pronë e nënkontraktorit.
Përfundonë në dhjetor te 2021.

Për më shumë informacjone na kontaktoni në telefon dhe në linkun e poshtëm.
—————————‐——————————-
+383/45 319 313
+383/48 319 313
www.zekagroup.info

———————————————————–

#zeka #patundeshmeri #banesa #troje #shpija #qira #shitje #kosovo #prishtina #gjakova #ferizaj #gjilan #prizren #kline #peje #viti #podujeve #lipjan #mitrovice

Kontakto kopmaninë

Zeka Group

Tel.
+(383) 045 319 313
Website
https://www.zekagroup.info