Banese në Dragodan Prishtinë-Butrinti Prishtinë

Na kontaktoni per cmime
Shitje
Property type: Banesa
Rooms
1
Bedrooms
2
Bathrooms
2

The space

  • Land Size: 81.45 M 2
  • Year Built: 2020

Amenities

  • Garazh / Parking
  • Kopsht
  • Lift
  • Ngrohja nën dysheme
  • Park
  • Shesh lojërash

Description

Shitet banesa 2+1 në Dragodan në Prishtinë.
Banesa ka një orgonizim të mirë.
Hyrja e banesës bëhet në një koridor i cili mundëson shërndarjen,qëndrimi ditor është së bashku me kuzhinë dhe ka ndriqim të bollëshëm gjatë gjithë ditën,dy dhoma gjumi,dy tualete.
Ndodhet ne katin e 5 dhe ka 81,41 meter.
Banesa thuajse është në fazën përfundimtare te punëve.
Banesa ka dokumentacjon të rregulltë per aktin noterijal.
Banesa është pronë e nënkontraktorit.
Për një vizitë në pronë na kontaktoni.
———————————
+383/45 319 313
+383/48 319 313
info@zekagroup.info
www.zekagroup.info
Bulavardi Bill Clinton
Dardani-Prishtinë
———————————

Contact the owner

Zeka Group

Tel.
+(383) 045 319 313
Website
https://www.zekagroup.info
[contact-form-7 404 "S’u Gjet"]