Banese ne shitje ne Prishtine Prishtinë

Na kontaktoni per cmime
Lloji i pronës: Banesa
Dhomat
1
Dhomat e gjumit
1
Banjot
1

Hapsira

  • Hapsira: 60 M 2
  • Viti i ndërtimit: 2013

Përshkrimi

Shitet banesa 1+1 prapa Royal Mall në Prishtinë,me sipërfaqe totale 60

Banesa ndodhet në katin e 3 të një ndërtimi të ri me ashensor.

Orgonizuar në ambijentë ndenje dhe kuzhinë të përbashkët,një dhoma gjumi,ballkon dhe një tualet .

 

Orjentuar nga Veri -Lindje

 

E gatëshme për banim

 

Na kontaktoni duke na thirrur ose dërguar sms ,për të mësuar më shumë rreth baneses.

+383/45 319 313

+383/43 41 41 41

www.zekagroup.info

Ose në zyret tona:

Muharrem Fejza

Mati 1-Prishtinë

Kontakto kopmaninë

Zeka Group

Tel.
+(383) 045 319 313
Website
https://www.zekagroup.info
[contact-form-7 404 "S’u Gjet"]