Banesa në rrugen Dardanija në Fushe Kosove Fushë Kosovë

Na kontaktoni per cmime
Lloji i pronës: Banesa
Dhomat
1
Dhomat e gjumit
2
Banjot
2

Hapsira

  • Hapsira: 89.87 M 2
  • Viti i ndërtimit: 2017

Përshkrimi

Ne realizojmë ëndrrat tuaja!
ZEKA GROUP

Sonte prezentojmë banesen në Fushë Kosovë

Banesa gjindet në katin e 7 dhe me 89,87 metra ofron komoditet dhe hapsirë të bollshme.

Objekti është i lëshuar ne vitin 2018 dhe posedon dokumentacjon për hipotekë

Renditja e baneses:
Qëndrimi ditor&Kuzhina
1 Dhomë gjumi
2 Dhomë gjumi
2×Banjo&Terrasa

Banesa është e mobiljuar tërsisht dhe shitet komplet me mobilje

Informatat shtese:
+383/45 319 313
+383/48 319 313
www.zekagroup.info

Kontakto kopmaninë

Zeka Group

Tel.
+(383) 045 319 313
Website
https://www.zekagroup.info
[contact-form-7 404 "S’u Gjet"]