Banesa në lagjen Mati 1-Prishtinë Prishtinë

Na kontaktoni per cmime
Shitje
Property type: Banesa
Rooms
1
Bedrooms
3
Bathrooms
2

The space

  • Land Size: 113.9 M 2
  • Year Built: 2020

Description

Zeka Group
Patundêshmëri ofron banesa 3+1+2 , Mati 1 në Prishtinë,rruga Ukshin Kovaqica

Organizimi:Tri dhoma gjumi,një ballkon,qëndrimi ditor me kuzhinë,dy tualete dhe një depo.

BANESA ËSHTË E GATËSHME

Banesa ndodhet në katin e 4 të objektit.
Sipërfaqja e banesës është 113.9 metra ,dhe pamje nga Përëndim-Veri

Banesa është pronë e nën kontraktoreve të punëve në objekt

Për në vizitë në prone jeni të mirëpritur.
+(383)045 319 313
+(383)048 319 313
info@zekagroup.info
www.zekagroup.info
Bulevardi Bill Clinton
Dardani Prishtinë
KOSOVË

Contact the owner

Zeka Group

Tel.
+(383) 045 319 313
Website
https://www.zekagroup.info
[contact-form-7 404 "S’u Gjet"]