Banesë në Prishtinë Podujevë

Na kontaktoni per cmime
Shitje
Property type: Banesa
Rooms
1
Bedrooms
3
Bathrooms
2

The space

  • Land Size: 109 M 2
  • Year Built: 2021

Description

Banesa në Prishtinë ndodhet prane rruges Enver Maloku (C)

Siperfaqja Totale 109 metra

Ndhodhet ne katin e 6 te banimit

Orgonizohet ne:Ambijent ndenje se bashku me ambijent gatimi,tri dhoma gjumi,dy banjo,ballkone.

Orjentimi Lindje&Jug

Banesa eshte ne ndertim e siper,dhe perfundon ne djetort te 2021

Banesa eshte prone e nenkontraktorit

Per me shum informacjone na kontaktoni ne:

info@zekagroup.info

www.zekagroup.info

+(383)045319313 dhe +(383)043414141

Zyret tona ne Prishtine

Bulevardi Bill Clinton-Dardani

Contact the owner

Zeka Group

Tel.
+(383) 045 319 313
Website
https://www.zekagroup.info
[contact-form-7 404 "S’u Gjet"]