Banesë në Mati në Prishtinë Prishtinë

Na kontaktoni per cmime
Shitje
Lloji i pronës: Banesa
Dhomat
1
Dhomat e gjumit
2
Banjot
2

Hapsira

  • Hapsira: 86.63 M 2
  • Viti i ndërtimit: 2021

Përshkrimi

Shitet banesa 2+1 , Mati 1 në Prishtinë,rruga Muharrem Fejza

Organizimi:Dy dhoma gjumi,një ballkon,qëndrimi ditor me kuzhinë,dy tualete.

Banesa është e gatëshme nê Qershor të 2021,dhe gjindet në katin e 9 të objektit.
Sipërfaqja e banesës është 86,63 metra ,dhe pamje nga Përêndimi

Banesa është pronë e nën kontraktorit të punêve në objekt.

Për në vizitë në prone jeni të mirëpritur.
+(383)045 319 313
+(383)048 41 41 41
info@zekagroup.info
www.zekagroup.info
Bulevardi Bill Clinton
Dardani Prishtinë
KOSOVË

Kontakto kopmaninë

Zeka Group

Tel.
+(383) 045 319 313
Website
https://www.zekagroup.info