Banese e gateshme ne Fushe Kosove Fushë Kosovë

Na kontaktoni per cmime
Lloji i pronës: Banesa
Dhomat
1
Dhomat e gjumit
2
Banjot
2

Hapsira

  • Hapsira: 83.45 M 2
  • Viti i ndërtimit: 2020

Përshkrimi

Zeka Group-Patundëshmëri ofron banesë në Fushë Kosovë afer ,150 metra largë Shkollës Fillore Miahil Grameno.
Banesa ndodhet në katin e 4 të objektit
• Siperfaqe 83,45 bruto në planë.
• Qëndrimi ditore,dy dhomë gjumi, Kuzhinë, nje tualete dhe depo

• E ndriçuar gjate pjeses më te madhe te dites me orientim nga jugu.
Banesa është e gatëshme për banim.

Për më shumë detaje dhe një vizitë në prone jeni të lutur të na kontaktoni
+(383)045319313
+(383)048319313
info@zekagroup.info
www.zekagroup.info
Rruga Muharrem Fejza
Mati 1-Prishtinë

Kontakto kopmaninë

Zeka Group

Tel.
+(383) 045 319 313
Website
https://www.zekagroup.info