Banesa në Prishtinë Prishtinë

900€
Property type: Banesa
Rooms
1
Bedrooms
2
Bathrooms
1

The space

  • Land Size: 75.70 M 2
  • Year Built: 2018

Description

Zeka Group-Patundshmëri

Kjo banesë mund të jetë ideale për të jetuar,për shkakë të pamjeve katrore dhe hapsirës prej 75,70 metrave dhe kati i 3,dhe hapsirës e përdorur mirë.

Banesë me cilësi të lartë,dhe një vend fantastik sikurse ku gjindet banesa nê rrugën Ndue Perleshi në Prishtinë.

Banesa është e mobiljuar,fare pak e përdorur dhe shitet kështu siq shihet në fotot.

Banesa përbëhet:
Qëndrimi ditor+Kuzhina
Dy dhoma gjumi
Banjo+Depo+Ballkoni

Për të ditur më shumë rreth kësaj banese,na thirrni shkruani apo na vizitoni në zyret tona.

+383/045319313

+383/043414141

info.zekagroup.info

www.zekagroup.info

Bulevardi Bill Clinton
Dardani-Prishtinë

Contact the owner

Zeka Group

Tel.
+(383) 045 319 313
Website
https://www.zekagroup.info
[contact-form-7 404 "S’u Gjet"]