Banesa në Prishtinë Prishtinë

700€
Shitje
Property type: Banesa
Rooms
1
Bedrooms
2
Bathrooms
2

The space

  • Land Size: 86.63 M 2
  • Year Built: 2021

Description

Zeka Group ofron banesë në Prishtinë për shitje 2+1 ne rrugen Muharrem Fejza me qasje ne rrugen A/C ne Prishtine.

Banesa është në fazën e ndertimit dhe pritet të lëshohet në përdorim në muajin Qershor të këtijê viti.

Objekti ne te cilen gjindet banesa ndodhet buze rruge dhe eshte ndertim me punime cilesore.
Banesa ndodhet ne katin e 9 dhe ka 86,63 metra.
Banesa eshte e orgonizuar:Qendrimi ditor se bashku me kuzhine,dy dhoma gjumi,dy banjo,depo dhe ballkoni me pamje nga përëndimi
Per nje vizite ne prone ose me shume informacjone na kontaktoni.
——————————–+383/45 319 313

+383/43 41 41 41
———————————
info.zekagroup.info
www.zekagroup.info

Zyret tona :
Bulevardi Bill Clinton
Dardani-Prishtinë

Contact the owner

Zeka Group

Tel.
+(383) 045 319 313
Website
https://www.zekagroup.info
[contact-form-7 404 "S’u Gjet"]