Banesë në Mati 1,rruga Ukshin Kovaqica-Prishtinë Prishtinë

750€
Shitje
Lloji i pronës: Banesa
Dhomat
1
Dhomat e gjumit
2
Banjot
2
Garazhet
1

Hapsira

  • Hapsira: 83.10 M 2
  • Viti i ndërtimit: 2020

Përshkrimi

Shitet banesa 2+1 , Mati 1 në Prishtinë,rruga Ukshin Kovaqica
Organizimi:Dy dhoma gjumi,një ballkon,qëndrimi ditor me kuzhinë,dy tualete.
Banesa ka garazhen dhe deponë në qmimë të banesës
Banesa ndodhet në katin e 6 të objektit.
Sipërfaqja e banesës është 83.10 metra ,dhe pamje nga Përêndimi

Banesa është pronë e pronarëve të tokës.

Për në vizitë në prone jeni të mirëpritur.
+(383)045 319 313
+(383)048 319 313
info@zekagroup.info
www.zekagroup.info
Bulevardi Bill Clinton
Dardani Prishtinë
KOSOVË

Kontakto kopmaninë

Zeka Group

Tel.
+(383) 045 319 313
Website
https://www.zekagroup.info
[contact-form-7 404 "S’u Gjet"]