Banesë në Prishtinë Prishtinë

Na kontaktoni per cmime
Shitje
Property type: Banesa
Rooms
1
Bedrooms
2
Bathrooms
2

The space

  • Year Built: 2021

Description

Zeka Group Patundëshmêri ofronë banesë në rrugën Ise Kastrati në Prishtinë.
Banesa gjindet ne katin e 3 dhe me 85 metra ofrone hapsirë të bollëshme ,me pamje nga përëndimi,ndërtimi tashme ka filluar dhe pritet te finalizohet në fund tê 2021.
Banesa është pronë e nën kontraktoreve te punëve në objekt.

Banesa ka këtë rënditje:
Qëndrimi ditor&Kuzhina
Dy dhoma gjumi
Dy banjo&ballkonë

Për më shumë informata :
+(383)045319313
+(383)043414141
info@zekagroup.info
www.zekagroup.info
Bulevardi Bill Clinton
Dardani -Prishtinë

Contact the owner

Zeka Group

Tel.
+(383) 045 319 313
Website
https://www.zekagroup.info
[contact-form-7 404 "S’u Gjet"]