Banesë në Fushë Kosovë në lagjen Eliza B Fushë Kosovë

Na kontaktoni per cmime
Shitje
Lloji i pronës: Banesa
Dhomat
1
Dhomat e gjumit
3
Banjot
2

Hapsira

  • Hapsira: 116.98 M 2
  • Viti i ndërtimit: 2021

Përshkrimi

Shitet banesa 3+1 e gatëshme në dhjetor 2021
Banesa ka një orgonizim të mirë.
Hyrja e banesës bëhet në një koridor i cili mundëson shërndarjen,qëndrimi ditor është së bashku me kuzhinë dhe ka ndriqim të bollëshëm gjatë gjithë ditën,tri dhoma gjumi,dy tualete dhe depo.
Ndodhet ne katin e 3 me 116,98 metra
Banesa është në ndertim e spier
Banesa ka dokumentacjon të rregulltë per aktin noterijal.
Banesa është pronë e nënkontraktorit.
Për një vizitë në pronë na kontaktoni.
———————————
+383/45 319 313
+383/48 319 313
www.zekagroup.info
———————————

Kontakto kopmaninë

Zeka Group

Tel.
+(383) 045 319 313
Website
https://www.zekagroup.info