Banesë në Fushë Kosovë Podujevë

Na kontaktoni per cmime
Shitje
Lloji i pronës: Banesa
Dhomat
1
Dhomat e gjumit
1
Banjot
1

Hapsira

  • Hapsira: 56.25 M 2
  • Viti i ndërtimit: 2021

Përshkrimi

Zeka Group Patundshmëri ofron banesën 1+1 , në Fushë Kosovë në rrugën 28 Nëntori.

Banesa ka këtë orgonizim:
Qëndrimi ditor së bashku me kuzhinë,një dhomë gjumi,banjo dhe ballkonë.

Banesa ndodhet në katin e 4 të objektit,dhe në tre mujajët e ardhëshëm është e gatëshme.
Sipërfaqja e banesës është 56,25 metra ,dhe pamje nga Përêndimi

Banesa është pronë e pronarëve të tokës.

Për në vizitë në prone jeni të mirëpritur.
+(383)045 319 313
+(383)043 41 41 41
info@zekagroup.info
www.zekagroup.info
Bulevardi Bill Clinton
Dardani Prishtinë
KOSOVË

Kontakto kopmaninë

Zeka Group

Tel.
+(383) 045 319 313
Website
https://www.zekagroup.info