Banesa në Prishtinë Prishtinë

Na kontaktoni per cmime
Shitje
Property type: Banesa
Rooms
1
Bedrooms
2
Bathrooms
2

The space

  • Land Size: 89 M 2
  • Year Built: 2021

Description

Zeka Group-Patunshmëri ofronë banesën 2+1 për shitje, në rrugën Malush Kosova pranë rrugës A në Prishtinë.

 

Banesa ka një orgonizim,në një dhomë ndeje,së bashku me kuzhinë si dhe ka dritaren,2 dhomë gjumi,2 banjo dhe ballkon.

 

Pozicjonim i mirë për të arritur në qytet dhe pêr të dalë nga qyteti.

Banesa ka 89 metra,kati i 6 dhe pamje nga Jug

 

Objekti ku është banesa pritet të jetë për banim në fund te 2021

 

Për një vizitë në pronë na kontaktoni,ose në ambijentet e tona të punës:

+(383)045319313

+(383)043414141

info@zekagroup.info

www.zekagroup.info

Zyret tona:

Mati 1

Rruga Muharrem Fejza

Prishtinë

Contact the owner

Zeka Group

Tel.
+(383) 045 319 313
Website
https://www.zekagroup.info
[contact-form-7 404 "S’u Gjet"]