Banesë në Fushë Kosovë Fushë Kosovë

Na kontaktoni per cmime
Lloji i pronës: Banesa
Dhomat
1
Dhomat e gjumit
1
Banjot
1

Hapsira

  • Hapsira: 67.24 M 2
  • Viti i ndërtimit: 2020

Përshkrimi

Shitet banesa 1+1 në Fushë Kosovë në rrugën Hajrullah Zymi
Banesa ka një orgonizim,në një dhomë ndeje,së bashku me kuzhinë,1 dhomë gjumi,banjo,depo dhe ballkon.

Banesa ka 67,24 metra,kati i 6 dhe pamje nga jugu,e gatëshme për banime dhe me flete poseduse

Kjo pronë i përket një nën kontraktori .

Për një vizitë në pronë na kontaktoni,ose në ambibijentet e tona të punës:
+(383)045319313
+(383)048319313
info@zekagroup.info
www.zekagroup.info
Bulavardi Bill Clinton
Prishtinë

Kontakto kopmaninë

Zeka Group

Tel.
+(383) 045 319 313
Website
https://www.zekagroup.info
[contact-form-7 404 "S’u Gjet"]