Banese ne Fushe Kosove Fushë Kosovë

Na kontaktoni per cmime
Shitje
Property type: Banesa
Rooms
1
Bedrooms
2
Bathrooms
2

The space

  • Land Size: 90.3 M 2
  • Year Built: 2020

Description

Zeka Group-Patundëshmêri ofron banesë në Fushë Kosovë në lagjen Eliza.

 

• Siperfaqe 90.3 bruto në planë.

• Qëndrimi ditore,dy dhomë gjumi, Kuzhinë, dy tualete.

• Ndodhet ne katin e 6-te,të objektit i cili është në fazen e ndêrtimit dhe përfundon në muajin Qershor të 2022.

• E ndriçuar gjate pjeses më te madhe te dites me orientim nga perendimi.

 

 

Për më shumë detaje dhe një vizitë në prone jeni të lutur të na kontaktoni

+(383)045319313

+(383)048319313

info@zekagroup.info

www.zekagroup.info

Mati 1-Rruga Muharrem Fejza

Prishtinë

Contact the owner

Zeka Group

Tel.
+(383) 045 319 313
Website
https://www.zekagroup.info
[contact-form-7 404 "S’u Gjet"]