Banese ne Prishtine-Rruga Malush Kosova Prishtinë

Na kontaktoni per cmime
Shitje
Property type: Banesa
Rooms
1
Bedrooms
3
Bathrooms
2

The space

  • Land Size: 104.4 M 2
  • Year Built: 2021

Description

Zeka Patunshmëri ofronë banesën 3+1 për shitje, në lagjen Prishtina e Re rruga Malush Kosova në Prishtinë.

 

Banesa ka një orgonizim,në një dhomë ndeje,së bashku me kuzhinë,3 dhomë gjumi,2 banjo dhe 1 ballkon.

 

Pozicjonim i mirë për të arritur në qytet dhe pêr të dalë nga qyteti.

Banesa ka 102,4 metra²,kati i 5 dhe pamje nga Përendim-Veri-Lindje

 

 

Objekti ku është banesa është e gatëshme për banim në gjysmën e dytë të 2021,dhe për aktin noterijal.

 

Për një vizitë në pronë na kontaktoni,ose në ambijentet e tona të punës:

+(383)045319313

+(383)043414141

info@zekagroup.info

www.zekagroup.info

Zyret tona:

Mati 1- Rruga Muharrem Fejza

10000 Prishtinë

Kosovë

Contact the owner

Zeka Group

Tel.
+(383) 045 319 313
Website
https://www.zekagroup.info
[contact-form-7 404 "S’u Gjet"]