Shitet banesa në lagjen Kalabri -Prishtinë Prishtinë

Na kontaktoni per cmime
Shitje
Lloji i pronës: Banesa
Dhomat
1
Dhomat e gjumit
2
Banjot
2

Hapsira

  • Hapsira: 84.6 M 2
  • Viti i ndërtimit: 2020

Përshkrimi

Ofertat e fundë vitit po vijnë…
Zeka Group ofronë banesën 2+1 me hapsirë të bollëshme!
Banesa ndodhet në katin e 2 të një objekti të ri me ashensor dhe të një ndêrtimi modern.
Orgonizimi i brendëshëm ndahet në një dhomë ndenje,kuzhina dhe trapizerija,dy dhoma gjumi,dy tualete dhe ballkone.
Ambijenti është investuar në një mënyrë bashkëkohor,dhe me një orijentim jug-përëndim.
Banesa është e gatêshme ,dhe dispononë dokumentacjonê tê rregulltê noterijal.

Për më shumë informacjonë,apo vizitë nê pronë na kontaktoni:
Tel:+(383)045 319 313
+(383)043 41 41 41
Email:info@zekagroup.info
Web:www.zekagroup.info
Adresa:Bulevardi Bill Clinton
Dardani-Prishtinë

Kontakto kopmaninë

Zeka Group

Tel.
+(383) 045 319 313
Website
https://www.zekagroup.info
[contact-form-7 404 "S’u Gjet"]