Banesa në shitje në Prishtinë Prishtinë

Na kontaktoni per cmime
Shitje
Property type: Banesa
Rooms
1
Bedrooms
2
Bathrooms
2
Garages
1

The space

  • Land Size: 91.5 M 2
  • Year Built: 2021

Description

Pranë rrugës Behar Begolli tek zona Prishtina e Re,shitet banesa nê ndërtim e siper 2+1.
Banesa vjenë me një vlerë shumë të mirë në treg në atë zonë.
Banesa ndodhet në katin e 6 jo i fundit,tek një zonë të mirë dhe ndërtim të mirë.
Banesa ka një planimetri të rregulltë,me një koridor në hyrje i cili bënë ndarjen tek salloni i ndejës me kuzhinë,2 dhoma gjumi,2 banjo dhe ballkoni me pamje të lirë nga jug- përëndimi.
Banesa është pronë e nënkontraktorit

Për më shumë na telefononi apo na shkruani
+383/045319313
+383/048319313
www.zekagroup.info

Contact the owner

Zeka Group

Tel.
+(383) 045 319 313
Website
https://www.zekagroup.info
[contact-form-7 404 "S’u Gjet"]