Banesë në rrugën C -Prishtinë Prishtinë

Na kontaktoni per cmime
Shitje
Lloji i pronës: Banesa
Dhomat
1
Dhomat e gjumit
2
Banjot
2

Hapsira

  • Hapsira: 84.6 M 2
  • Viti i ndërtimit: 2021

Përshkrimi

Banesa 2+1 për shitje,rruga Shaqir Ingrishta,prane rrugës C në Prishtinë

Banesa ka një orgonizim,në një dhomë ndeje,së bashku me kuzhinë,2 dhomë gjumi,2 banjo dhe ballkon.

Pozicjonim i mirë për të arritur në qytet dhe pêr të dalë nga qyteti.
Banesa ka 84,6 metra,kati i 5 dhe pamje nga Lindje-Jug

Objekti ku është banesa pritet të jetë për banim në fund te 2021.

BANESA KA MUNDËSI TË BLIHET NË LEASING BKT
D.M.TH.të lihet hiptekë!!!!!!

Për një vizitë në pronë na kontaktoni,ose në ambibijentet e tona të punës:
+(383)045319313
+(383)043414141
info@zekagroup.info
www.zekagroup.info
Bulavardi Bill Clinton
Prishtinë

Kontakto kopmaninë

Zeka Group

Tel.
+(383) 045 319 313
Website
https://www.zekagroup.info