Banesa në Prishtinë Prishtinë

Na kontaktoni per cmime
Shitje
Property type: Banesa
Rooms
1
Bedrooms
2
Bathrooms
2

The space

  • Land Size: 82.7 M 2
  • Year Built: 2021

Description

Zeka Group ofronë banesen në Prishtinë,ne lagjen Prishtina e Re,në rrugen Holger Petersen.

Banesa gjindet në katin e 5 dhe me 81.7 metra ofron komoditet dhe hapsirë të bollshme.

Banesa është e gatëshme ,në gjysmën e dytë të 2021,është pronë e nën kontraktorit të punëve në objektë.

Renditja e baneses:
Qëndrimi ditor&Kuzhina
1 Dhomë gjumi
2 Dhomë gjumi
2×Banjo&Terrasa

Për më shumë na telefononi ose na vizitoni në zyret tona.
+(383)045 319 313
+(383)048 319 313
info@zekagroup.info
www.zekagroup.info
Bulevardi Bill Clinton
Dardani-Prishtinë 12000
Kosovë

Contact the owner

Zeka Group

Tel.
+(383) 045 319 313
Website
https://www.zekagroup.info
[contact-form-7 404 "S’u Gjet"]