Banesa në Prishtinë Prishtinë

Na kontaktoni per cmime
Shitje
Property type: Banesa
Rooms
1
Bedrooms
2
Bathrooms
2

The space

  • Land Size: 91.40 M 2
  • Year Built: 2021

Description

Shitet banesa 2+1 , Mati 1 në Prishtinë,në fazen e ndertimit dhe përfundon në fazën e parë të 2021.

Organizimi:Dy dhoma gjumi,qëndrimi ditor me kuzhinë,dy tualete,si dhe 2 terasa.
Banesa ndodhet në katin e 1 të objektit.

Sipërfaqja e banesës është 91,40 metra dhe ka terasen prej 30 metrave ,dhe pamje nga Lindja

Banesa është pronë e kontraktorit të punëve në objekt.

Për në vizitë në prone jeni të mirëpritur.
+(383)045 319 313
+(383)043 41 41 41
info@zekagroup.info
www.zekagroup.info
Bulevardi Bill Clinton
Dardani Prishtinë
KOSOVË

Contact the owner

Zeka Group

Tel.
+(383) 045 319 313
Website
https://www.zekagroup.info
[contact-form-7 404 "S’u Gjet"]