Banesa në Vushtrri Vushtrri

Na kontaktoni per cmime
Shitje
Lloji i pronës: Banesa
Dhomat
1
Dhomat e gjumit
1
Banjot
1

Hapsira

  • Hapsira: 66.45 M 2
  • Viti i ndërtimit: 2020

Amenities

  • Kopsht
  • Lift
  • Ngrohje
  • Pamje nga parku

Përshkrimi

Banesa në qytetin e Vushtrrisë

Nuk është me rëndësi se në cilin vend jetoni, me rëndësi është se sa rehati keni aty ku qëndroni!

Këte mundësi e ofron
Zeka Group SHPK
Objekti gjindet në zemër të qytetit

Ndërsa banesa me 66,45 gjindet ne katin e 3,dhe e gatëshme për banim
Përbërja e banesës:
Qëndrimi ditor&Kuzhina
1 Dhoma gjumi
Banjo&Depo

INFORMATAT
+(383)045 319 313
+(383)048 319 313
info@zekagroup.info
www.zekagroup.info
Bulavardi Bill Clinton
Prishtinë

Kontakto kopmaninë

Zeka Group

Tel.
+(383) 045 319 313
Website
https://www.zekagroup.info
[contact-form-7 404 "S’u Gjet"]