Banesë në shitje në Prishtinë në kryqzimin e rrugëve ,Muharrem Fejza+Rruga C+Rruga E+A Prishtinë

Na kontaktoni per cmime
Shitje
Lloji i pronës: Banesa
Dhomat
1
Dhomat e gjumit
3
Banjot
2

Hapsira

  • Hapsira: 115.4 M 2
  • Viti i ndërtimit: 2021

Përshkrimi

Shitet banesa 3+1 , Mati 1 në Prishtinë,në fazen e ndertimit dhe përfundon në fazën e parë të 2021.

Organizimi:Tri dhoma gjumi,një ballkon,qëndrimi ditor me kuzhinë,dy tualete.

Banesa ndodhet në katin e 1 të objektit.
Sipërfaqja e banesës është 115,4 metra ,dhe pamje nga Lindja + Përêndimi
Banesa është pronë e kontraktorit të punëve në objekt.

Për në vizitë në prone jeni të mirëpritur.
+(383)045 319 313
+(383)043414141
info@zekagroup.info
www.zekagroup.info
Bulevardi Bill Clinton
Dardani Prishtinë
KOSOVË

Kontakto kopmaninë

Zeka Group

Tel.
+(383) 045 319 313
Website
https://www.zekagroup.info