Banesa në Prishtinë-Tophane Prishtinë

Na kontaktoni per cmime
Shitje
Lloji i pronës: Banesa
Dhomat
1
Dhomat e gjumit
2
Banjot
2

Hapsira

  • Hapsira: 88.27 M 2
  • Viti i ndërtimit: 2021

Përshkrimi

Ofrohet nga Zeka Group për shitje një banesë për banim,në një zonë shumë të mirë për të jetuar.
Banesa gjindet në lagjen Tophane e cila ka lidhje të mira të jeshë në qytet.
Sipërfaqja e banesës është 88,74 dhe gjindet në katin e 8 të objektit.
Përbëhet:
Qëndrimi ditorë+Kuzhina+Tryzerija
Dy dhomë gjumi
Dy banjo
Një depo
Dhe Ballkoni

Banesa përfundonë në gjysmen e dytë te 2021 dhe është pronë e nënkontraktorit i cili ka kryer punë në këtë objekte.

Për më shumë na kontaktoni,ose na vizitoni në zyret tona:
+(383)045319313
+(383)043414141
info@zekagroup.info
www.zekagroup.info
Zyret tona:
Bulevardi Bill Clinton
Dardani -Prishtinë 12000
Kosovë

Kontakto kopmaninë

Zeka Group

Tel.
+(383) 045 319 313
Website
https://www.zekagroup.info