Banesa në Prishtinë-Prishtina e Re Prishtinë

Na kontaktoni per cmime
Shitje
Lloji i pronës: Banesa
Dhomat
1
Dhomat e gjumit
3
Banjot
3

Hapsira

  • Hapsira: 129.20 M 2
  • Viti i ndërtimit: 2020

Përshkrimi

Zeka Group-Patunshmëri ofronë banesën 3+1 për shitje, në lagjen Prishtina e Re rruga Behar Begolli në Prishtinë.

Banesa ka një orgonizim,në një dhomë ndeje,së bashku me kuzhinë,3dhomë gjumi,2 banjo ,depo dhe 1 ballkon.

Pozicjonim i mirë për të arritur në qytet dhe pêr të dalë nga qyteti.

Banesa ka 129,20 metra,kati i 3 dhe pamje nga Lindje-Veri-Jug

Objekti ku është banesa është e gatëshme për banim në gjysmën e dytë të 2022,dhe për aktin noterijal.

Për një vizitë në pronë na kontaktoni,ose në ambijentet e tona të punës:

+(383)045319313

+(383)043414141

info@zekagroup.info

www.zekagroup.info

Zyret tona:

Mati 1- Rruga Muharrem Fejza

10000 Prishtinë

Kosovë

Kontakto kopmaninë

Zeka Group

Tel.
+(383) 045 319 313
Website
https://www.zekagroup.info