Banese ne Prishtinë Prishtinë

Na kontaktoni per cmime
Shitje
Lloji i pronës: Banesa
Dhomat
1
Dhomat e gjumit
2
Banjot
2

Hapsira

  • Hapsira: 82.30 M 2
  • Viti i ndërtimit: 2021

Përshkrimi

Banesa në Prishtinë

Shitet nga Zeka Patundshmëri një super banesë në ndërtim e sipër në rrugen Holger Petersen ,përballë rrugës A që do vijë

Banesa ka 82,30 metra dhe gjindet në katin e 1 të objektit.

Qëndrimi ditor së bashku me kuzhinë,dy dhomë gjumi ,ballkonë dhe  dy banjo.

Banesa ka orjentim nga lindja,dhe është pronë e nënkontraktorit.

Përfundonë në dhjetor te 2021.

Për më shumë informacjone na kontaktoni në telefon ,ose na vizitoni në ambijentet tona të punës.

 

—————————‐——————————-
+383/45 319 313
+383/48 319 313
www.zekagroup.info

———————————————————–

Mati 1-Rruga Muharrem Fejza

10000 Prishtinë

Kontakto kopmaninë

Zeka Group

Tel.
+(383) 045 319 313
Website
https://www.zekagroup.info
[contact-form-7 404 "S’u Gjet"]