Banese e gatëshme ne Breg Diellit në Prishtinë Prishtinë

Na kontaktoni per cmime
Lloji i pronës: Banesa
Dhomat
1
Dhomat e gjumit
2
Banjot
2

Hapsira

  • Hapsira: 90 M 2
  • Viti i ndërtimit: 2018

Përshkrimi

Zeka Group
Patundëshmëri
Ofron banesën në Breg Diellit në Prishtinë

Organizimi:Dy dhoma gjumi,një ballkon,qëndrimi ditor me kuzhinë,dy tualete,njëri tualete në dhomen e prindërve

Banesa është e mobiljuar dhe e gatëshme për banim,por banesa shitete edhe pa mobilje.
Kontratat e shitëblerjes bëhen tek notari.

Banesa ndodhet në katin e 1 të objektit.
Sipërfaqja e banesës është 90 metra ,dhe pamje nga Përêndimi

Banesa është pronë e pronarëve të tokës.

Për në vizitë në prone jeni të mirëpritur.
+(383)045 319 313
+(383)048 319 313
info@zekagroup.info
www.zekagroup.info
Bulevardi Bill Clinton
Dardani Prishtinë
KOSOVË

Kontakto kopmaninë

Zeka Group

Tel.
+(383) 045 319 313
Website
https://www.zekagroup.info
[contact-form-7 404 "S’u Gjet"]