Banesa në Lagjen e Muhagjerëve-Prishtinë Prishtinë

Na kontaktoni per cmime
Shitje
Lloji i pronës: Banesa
Dhomat
1
Dhomat e gjumit
3
Banjot
2

Hapsira

  • Hapsira: 118.5 M 2
  • Viti i ndërtimit: 2020

Përshkrimi

Zeka Group është në shërbim për ju klientë të nderuar,por ja sonte një mundësi të re për ju ,që dëshironi të investoni në mënyrë të zgjuar.

Banesa 3+1 me sipërfaqe 118,5 në katin e 9 të objektit,e pozicjonuar nga Lindja.

Orgonizimi i brendëshëm i banesës ,ndahet në një dhomë ndenjë së bashku me kuzhinë, tri dhoma gjumi,dy tualete dhe ballkonë.

Objekti ku gjindet banesa pritet te përfundojë në gjashtë mujorin e ,banesa i pêrket nën kontraktoreve të punëve në objektë.

Nga ky kompleks mund të arrini në këmbë pa veturë në qendrën e qytetit,
-Sheshi Nënë Terza (950m)
-Bibloteka Kombētare (700m)
-Hotel Grandi (850m)
Nxitoni pêr ta bërë tuajen,na telefononi në +38345319313
+38343414141
Zyret tona:Bulevardi Bill Clinonë lagjja Dardani-Prishtinë
Email:info.zekagroup.info
Web:www.zekagroup.info

Kontakto kopmaninë

Zeka Group

Tel.
+(383) 045 319 313
Website
https://www.zekagroup.info