Banesë në Vushtrri Vushtrri

Na kontaktoni per cmime
Shitje
Lloji i pronës: Banesa
Dhomat
1
Dhomat e gjumit
3
Banjot
2

Hapsira

  • Hapsira: 124.19 M 2
  • Viti i ndërtimit: 2020

Amenities

  • Garazh / Parking
  • Kopsht
  • Lift
  • Ngrohje
  • Pamje nga qytetit
  • Park
  • Shesh lojërash

Përshkrimi

Shesim banesën 3+1 tek rruga Jeton Tërstena në Vushtrri, prapa Gjimazit Eqrem Qabej
• Siperfaqe 124,19 m² bruto në fletë poseduse
• Dhome Ndenjie, Tri dhomë gjumi, Kuzhinë,Trapezeri,Dy banjo dhe dy ballkona
• Ndodhet ne katin e 6-te.
• I ndricuar gjate pjeses me te madhe te dites me orientim nga lindja.
•Shkalle me ndricim dhe ajerim natyral.
Objekti ka parkingje të jashtëm dhe parking nënêtoksorë me mundêsi blerje
Banesa është e gatëshme pêr banim
Per me shume detaje dhe nje vizite ne prone jeni te lutur te na kontaktoni
————————
+(383)045319313
+(383)048319313
info@zekagroup.info
www.zekagroup.info
Bulevardi Bill Clinton
Dardani -Prishtinë
Kosovë
————————

Kontakto kopmaninë

Zeka Group

Tel.
+(383) 045 319 313
Website
https://www.zekagroup.info