Banesa në Breg të Diellit në shitje-Prishtinë Prishtinë

Na kontaktoni per cmime
Property type: Banesa
Rooms
1
Bedrooms
1
Bathrooms
1

The space

  • Land Size: 41.61 M 2
  • Year Built: 1980

Description

Ofrohet nga Zeka Group për shitje një banesë për banim,në një zonë shumë të mirë dhe e gatëshme për të jetuar .

Banesa gjindet në lagjen Bregu i Diellit në Prishtinë e cila ka lidhje të mira të jeshë në qytet.

Sipërfaqja e banesës është 41,61 dhe gjindet në katin përdhesë të objektit.
Përbëhet:
Qëndrimi ditor me këndin e fjetjës,me dalje në terase
Dhoma për trapezer,por edhe për fjetje,me dalje në terase
Kuzhina ndamas
Banjo dhe ballkoni i madhe

BANESA KA FLETE POSEDUSE

Për më shumë na kontaktoni,ose na vizitoni në zyret tona:
+(383)045319313
+(383)043414141
info@zekagroup.info
www.zekagroup.info
Bulevardi Bill Clinton
Dardani -Prishtinë 12000
Kosovë

Contact the owner

Zeka Group

Tel.
+(383) 045 319 313
Website
https://www.zekagroup.info
[contact-form-7 404 "S’u Gjet"]