Banese te gateshme ne Fushe Kosove Fushë Kosovë

Na kontaktoni per cmime
Lloji i pronës: Banesa
Dhomat
1
Dhomat e gjumit
2
Banjot
1

Hapsira

  • Hapsira: 77.5 M 2
  • Viti i ndërtimit: 2015

Përshkrimi

Zeka Group-Patundëshmêri ofron banesë në Fushë Kosovë afer Besi Regllazh ,150 metra largë Shkollës Fillore Miahil Grameno.

Banesa ndodhet në katin e 5 të objektit

• Siperfaqe 77,5 bruto në planë.

• Qëndrimi ditore,dy dhomë gjumi, Kuzhinë,  nje tualete.

 

• E ndriçuar gjate pjeses më te madhe te dites me orientim nga perendimi.

Banesa është e gatëshme për banim,e mobiljuar si dhe ka fleten poseduse.

 

Për më shumë detaje dhe një vizitë në prone jeni të lutur të na kontaktoni

+(383)045319313

+(383)048319313

info@zekagroup.info

www.zekagroup.info

Rruga Muharrem Fejza

Mati 1-Prishtinë

Kontakto kopmaninë

Zeka Group

Tel.
+(383) 045 319 313
Website
https://www.zekagroup.info
[contact-form-7 404 "S’u Gjet"]