Shtepi per shitje ne lagjen Arberi-Prishtine Prishtinë

300,000€
Property type: Shtëpi
Rooms
3
Bedrooms
7
Bathrooms
4

The space

  • Land Size: 450 M 2

Description

Zeka Group-Patundshmeri ofron shtepi te banueshme ne lagjen Arberi Prishtine

Ne një zonë të qete e ndertuar me një stil të bukur.

Shtêpija ka 450 metra e ndërtuar në 4 ari truall me oborrë.

Shtepija eshte e ndare ne 3 kate si dhe nenkulmi.

Kati 1:Sallon i madhe,Kuzhina,Nje dhome gjumi,Dy banjo me Wc

Kati2:Sallon me kuzhine,Dy dhoma gjumi,Depo,Banjo me Wc

Kati 3:Kater dhoma gjumi,Kuzhina,Depo

Nenkulmi:Dy sallona te mdhenje

 

Shtepija ka nxemje qendrore,sistem tê ujte nga pusi vetanak dhe i ka tê gjitha qka i duhen nje familje.

 

Shtepija eshte tersishtê e mobiluar dhe posedon fleten

poseduse dhe e gateshme per aktin notarijal

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Për më shumë na kontaktoni ,ose na vizitoni në zyret tona

 

+(383)045319313

+(383)048319313

info@zekagroup.info

www.zekagroup.info

Mati 1-Rruga Muharrem Fejza

 

Prishtine-Kosovë

Contact the owner

Zeka Group

Tel.
+(383) 045 319 313
Website
https://www.zekagroup.info
[contact-form-7 404 "S’u Gjet"]