Banesë në Prishtinë Prishtinë

Na kontaktoni per cmime
Property type: Banesa
Rooms
1
Bedrooms
2
Bathrooms
2

The space

  • Land Size: 91 M 2
  • Year Built: 2020

Description

Shitet banesa 2+1 në lagjen Mati 1 në Prishtinë

Banesa ka një orgonizm të mirë,hyrja e banesës bëhet në një koridor i cili mundëson shpërndarjen e banesës.

Qëndrimi ditor së bashku me kuzhinë dhe ka ndriqim të bollëshëm gjatë gjithë ditën,dy dhoma gjumi,dy tualete dhe depo.

Banesa ndodhet ne katin e 5 me pamje nga jugu dhe me 91
Banesa është e gatëshme,dhe ka dokumentacjon të rregulltë për aktin noterijal.
Banesa është pronë e nën kontraktorit.
Për një vizitë në pronë na gjeni në:
—————————————-
+(383)045 319 313
+(383)043 41 41 41
www.zekagrouo.info
Info@zekagroup.info
Adresa:
Bulavardi Bill Clinton
Prishtinë 10000
Kosovë

Contact the owner

Zeka Group

Tel.
+(383) 045 319 313
Website
https://www.zekagroup.info
[contact-form-7 404 "S’u Gjet"]