Banesë në Arbëri Prishtinë

Na kontaktoni per cmime
Shitje
Property type: Banesa
Rooms
1
Bedrooms
2
Bathrooms
2

The space

  • Land Size: 86.5 M 2
  • Year Built: 2019

Description

Shitet banesa në lagjen Arbëri, Prishtinë
Banesa 2+1 e gatëshme për banim.
Banesa ka një orgonizm të mirë,hyrja e banesës bëhet në një koridor i cili mundëson shpërndarjen e banesës.
Qëndrimi ditor së bashku me kuzhinë dhe ka ndriqim të bollëshëm gjatë gjithë ditën,dy dhoma gjumi,dy tualete dhe depo.
Banesa ndodhet ne katin e 1 me pamje nga lindja dhe me 86.5 metra.
Objekti është i përfunduar,dhe ka dokumentacjon të rregulltë për aktin noterijal.
Banesa është pronë e nën kontraktorit.
Për një vizitë në pronë na gjeni në:
—————————————-
+(383)045 319 313
+(383)048 319 313
www.zekagrouo.info
Info@zekagroup.info
Adresa:
Bulavardi Bill Clinton
Prishtinë 10000
Kosovë

Contact the owner

Zeka Group

Tel.
+(383) 045 319 313
Website
https://www.zekagroup.info
[contact-form-7 404 "S’u Gjet"]