Banesë në Prishtinë Prishtinë

Na kontaktoni per cmime
Shitje
Lloji i pronës: Banesa
Dhomat
1
Dhomat e gjumit
3
Banjot
2

Hapsira

  • Hapsira: 109.1 M 2
  • Viti i ndërtimit: 2021

Përshkrimi

Banesa në Prishtinë ndodhet prane rruges Enver Maloku (C)

Siperfaqja Totale 109 metra

Ndodhet ne katin e 6 te banimit

Orgonizohet ne:Ambijent ndenje se bashku me ambijent gatimi,tri dhoma gjumi,dy banjo,ballkone.

Orjentimi Lindje&Jug

Banesa eshte ne ndertim e siper,dhe perfundon ne dhjetor te 2021

Banesa eshte prone e nenkontraktorit

Per me shume informacjone na kontaktoni ne:

info@zekagroup.info

www.zekagroup.info

+(383)045319313

+(383)043414141

Zyret tona ne Prishtine

Bulevardi Bill Clinton-Dardani

Kontakto kopmaninë

Zeka Group

Tel.
+(383) 045 319 313
Website
https://www.zekagroup.info