Banesa në Fushë Kosovë Fushë Kosovë

Na kontaktoni per cmime
Shitje
Lloji i pronës: Banesa
Dhomat
1
Dhomat e gjumit
2
Banjot
2

Hapsira

  • Hapsira: 8483 M 2
  • Viti i ndërtimit: 2019

Përshkrimi

Vendimi për të blerë banesë është vendim i rëndësishëm në jetën tuaj.
Prandaj Zeka Group kujdeset që këtë proces ta gëzoni dhe ta shijoni jetesën e sigurt!

Banesa në Fushë Kosovë,kati i 6 me 84,83 metra.

E gatëshme për banim si dhe e mobiljuar me stil të mirë

Përmbajtja :
Qëndrimi ditor&kuzhina
Dy dhoma gjumi
Dy banjo
Terrasa&depoja

Për informata në tel.
+383/45 319 313
+383/43 41 41 41
www.zekagroup.info

Ose na vizitoni ne zyret tona në Prishtinë
Bulevardi Bill Clinton
Dardani

Kontakto kopmaninë

Zeka Group

Tel.
+(383) 045 319 313
Website
https://www.zekagroup.info