Shtëpi në lagjen Qëndresa -Prishtinë Prishtinë

Na kontaktoni per cmime
Lloji i pronës: Shtëpi
Dhomat
2
Dhomat e gjumit
7
Banjot
3
Garazhet
2

Hapsira

  • Hapsira: 342 M 2
  • Viti i ndërtimit: 2015

Përshkrimi

Zeka Group ofronë shtëpinë në shitje në lagjen Qëndrsa gjegjësishtê nê Rrugën Gjon Nikoll Kazazi në Prishtinë në një zonë të qetë, e ndërtuar me një stil të bukur.

Shtêpija ka 342 metra e ndërtuar në 3.12 ari truall me oborrë.

Shtëpija ka 1 hymje dhe e ndarë në 3 kate,d.m.th.përdhesa dhe kati i parë dhe nën kulmi janê banim,ndërsa jashtë nër mbulesë garazhat

Shtëpija ka nxemje qendrore,sistem tê ujtë nga pusi vetanak dhe i ka tê gjitha qka i duhen një familje.

Shtëpija êshtë e gatëshme për banim dhe posedon fletën poseduse dhe e gatëshme për aktin notarijal

Për më shumë na kontaktoni ,ose na vizitoni në zyret tona

+(383)045319313

info@zekagroup.info
www.zekagroup.info
Bulevardi Bill Clinton
Dardani Prishtinë
Kosovë

Kontakto kopmaninë

Zeka Group

Tel.
+(383) 045 319 313
Website
https://www.zekagroup.info