Banesë në Emshir-Prishtinë Prishtinë

Na kontaktoni per cmime
Shitje
Lloji i pronës: Banesa
Dhomat
1
Dhomat e gjumit
2
Banjot
2

Hapsira

  • Hapsira: 86.27 M 2
  • Viti i ndërtimit: 2020

Amenities

  • Kopsht
  • Lift
  • Ngrohje
  • Pamje nga qytetit

Përshkrimi

Shesim Apartament 2+1 në lagjen Emshirë në Prishtinë
• Siperfaqe 86,27 bruto ne certifikate.
• Dhome Ndenjie,dy dhome Gjumi, Kuzhine, dy tualete.
• Ndodhet ne katin e 6-te.
• I ndricuar gjate pjeses me te madhe te dites me orientim nga perendimi.
•Shkalle me ndricim dhe ajerim natyral.

Per me shume detaje dhe nje vizite ne prone jeni te lutur te na kontaktoni
+(383)045319313
+(383)048319313
info@zekagroup.info
www.zekagroup.info
Bulevardi Bill Clinton
Dardani Prishtinë

Kontakto kopmaninë

Zeka Group

Tel.
+(383) 045 319 313
Website
https://www.zekagroup.info
[contact-form-7 404 "S’u Gjet"]