Banese ne Prishtine Prishtinë

Na kontaktoni per cmime
Shitje
Property type: Banesa

The space

  • Land Size: 70.11 M 2

Description

Banesa 2+1 ne Prishtine per shitje.
Banesa eshte ne katin e 5 me 70,11 dhe pamje Jugu.
Banesa eshte ne fazen perfundimtare te puneve.
Banesa perbehet:
Qendrimi ditor+Kuzhina
Dy dhoma gjumi
Banjo+Ballkone+Depo
Banesa eshte prone e nenkontraktorit
Per me shume na kontaktoni
+383/45319313
Www.zekagroup.info

Contact the owner

Zeka Group

Tel.
+(383) 045 319 313
Website
https://www.zekagroup.info
[contact-form-7 404 "S’u Gjet"]