Banesa në rrugen Hajrullah Zymi në Fushë Kosove Fushë Kosovë

Na kontaktoni per cmime
Shitje
Property type: Banesa
Rooms
1
Bedrooms
1
Bathrooms
1

The space

  • Land Size: 65.30 M 2
  • Year Built: 2020

Description

Në rrugën Hajrullah Zymi në Fushë Kosovë,një nder zonat e bukura shitet banesa 1+1.
Banesa gjindet ne katin e 8 të fundit te objektit,dhe ka në tërësi 65,30 metra.
Orgonizohet në një qëndrimi ditor dhe me kuzhinë të përbashkët,një dhomë gjumi,nje banjo ,depo dhe një ballkonë.
Banesa është në fazën e fundit të punëve.

Për më shumë na kontaktoni ose na vizitoni në zyret tona në Prishtinë

+(383)045 319 313
+(383)048 319 313
info@zekagroup.info
www.zekagroup.info
Bulavardi Bill Clinton
Dardani-Prishtinë 10000
Kosovë

Contact the owner

Zeka Group

Tel.
+(383) 045 319 313
Website
https://www.zekagroup.info
[contact-form-7 404 "S’u Gjet"]