Banese ne Fushe Kosove Fushë Kosovë

Na kontaktoni per cmime
Shitje
Property type: Banesa
Rooms
1
Bedrooms
3
Bathrooms
2

The space

  • Land Size: 112.2 M 2
  • Year Built: 2021

Description

Zeka Patundshmeri ofron banese ne Fushe Kosove

Banesa ndodhet ne nje pjese shume te mire,ambulanten afer,shkollen fillore nje ashtu.

Banesa eshte e pozicjonuar ne katin e 4 ,me siperfaqe totale prej 112,2 me².

Banesa disponone:

Qendrimi ditor,me kuzhine,3 dhoma gjumi,2 banjo njera me dritare dhe ballkoni.

Banesa ka pamje:

Lindje-Jug-Përendim.

Detaje tjera :

Objekti leshohet ne perdorim ne muajin Tetor te 2021,punime cilesore etj.

Banesa i perket nenkontratkorit te puneve ne objekt.

Per me shume informacione apo nje vizite ne kete prone na tel.shkruani apo edhe na vizitoni ne zyret tona te punes.

Tel:+383/045319313     +383/043414141

www.zekagroup.info     info@zekagroup.info

Mati 1    Rruga Muharrem Fejza

Prishtine 10000

Kosove

Contact the owner

Zeka Group

Tel.
+(383) 045 319 313
Website
https://www.zekagroup.info
[contact-form-7 404 "S’u Gjet"]