Banesa në shitje nê qender të qytetit nê Prishtinë Prishtinë

Na kontaktoni per cmime
Property type: Banesa
Rooms
1
Bedrooms
3
Bathrooms
2

The space

  • Land Size: 120 M 2
  • Year Built: 1978

Description

Zeka Group ofronë një Tip Top banesë në Prishtinë.
E ndodhur në një nga lagjen më moderne dhe qëndrore të qytetit,banesa është me planimetri 3+1+2 me sipërfaqe 120 metra ,katin e 3 të ndërteses me një pamje fantastike nga rruga në sheshin Ibrahim Rugova.
Objekti është ndertuar në vitete e paraluftes por e menagjuar mirë,me parkim të jashtëm.
Banesa është e gatëshme për banim dhe e mobiljuar komplet,banesa ka fleten poseduse.

Pyetjet janë falas dhe mund të bëni pyetje,duke rezevuar viziten tënde në banesë na tel.na shkruani ose na vizitoni në ambijentet tona të punes.
+(383)045319313
+(383)043414141
info@zekagroup.info
www.zekagroup.info

Contact the owner

Zeka Group

Tel.
+(383) 045 319 313
Website
https://www.zekagroup.info
[contact-form-7 404 "S’u Gjet"]