Banesë në Kompleksin Eliza-Fushë Kosovë Fushë Kosovë

Na kontaktoni per cmime
Shitje
Property type: Banesa
Rooms
1
Bedrooms
2
Bathrooms
2

The space

  • Land Size: 91.17 M 2
  • Year Built: 2021

Description

Mundësi për të mos u humbur.
Të tilla banesa duan kohë të vijnë në treg.
Ndaj kap momentin,dhe bëhu pjesë e kompleksit Eliza në Fushë Kosovë.
Banesa 2+1 në shitje
Sipërfaqja 91,17
Planimetri e rregulltë
Kati 2
Pamje nga Përëndimi
Banesa është e gatëshme ne fund te 2021
Prona në fjalë i përket nënkontraktorit të punëve në objektë.

Për më shumë na kontaktoni:
+383/045319313
+383/043414141
info@zekagroup.info
www.zekagroup.info

Zyret tona:
Bulevardi Bill Clinton
Dardani -Prishtinë

Contact the owner

Zeka Group

Tel.
+(383) 045 319 313
Website
https://www.zekagroup.info
[contact-form-7 404 "S’u Gjet"]