Banese ne Prishtine-Rruga Muharrem Fejza&Enver Maloku (C) Prishtinë

Na kontaktoni per cmime
Shitje
Property type: Banesa
Rooms
1
Bedrooms
2
Bathrooms
2

The space

  • Land Size: 94.6 M 2
  • Year Built: 2021

Description

Ofrojme banesen ne Mati 1,gjegjesishte ne Rruget Muharrem Fejza dhe ajo C.

Banesa gjindet ne katin e 4 te objektit ,dhe me pamje Juge-Lindje,dhe e gateshme ne Qershor te ketij viti 2021.

Banesa ka nje orgonizim te mire,hyrja e baneses behet Neuer jetzt koridori ,i cili mundesoon shperndarjen .

Qendrimin ditor me kuzhine se bashku,dy dhoma gjumi,dy banjo dhe ballkonin.

Banesa ka dokumentacjon te rregullte per aktin noterijel,dhe eshte prone e kontraktorit te puneve ne objekt.

Per nje vizite ne prone na kontaktoni:

+(383)045319313

+(383)043414141

www.zekagroup.info

info@zekagroup.info

Mati 1-Rruga Muharrem Fejza

10000-Prishtine

Contact the owner

Zeka Group

Tel.
+(383) 045 319 313
Website
https://www.zekagroup.info
[contact-form-7 404 "S’u Gjet"]