Banesë në Prishtinë Prishtinë

Na kontaktoni per cmime
Property type: Banesa
Rooms
1
Bedrooms
1
Bathrooms
1

The space

  • Land Size: 64 M 2
  • Year Built: 2020

Amenities

  • Garazh / Parking
  • Lift
  • Ngrohje

Description

Banesa 1+1 për shitje,përballë Spitalit Amerikan në Prishtinë.
Banesa ka një orgonizim,në një dhomë ndeje,së bashku me kuzhinë,1 dhomë gjumi,banjo dhe ballkon.
Fare pranë rruges M2,pozicjonim i mirë për të arritur në qytet dhe pêr të dalë nga qyteti në drejtim të autostrades.
Banesa ka 64 metra,kati i 4 dhe pamje nga Lindja,e gatëshme për banim.
Kjo pronë i përket një nën kontraktori .

Për një vizitë në pronë na kontaktoni,ose në ambibijentet e tona të punës:
+(383)045319313
+(383)048319313
info@zekagroup.info
www.zekagroup.info
Bulavardi Bill Clinton
Prishtinë

Contact the owner

Zeka Group

Tel.
+(383) 045 319 313
Website
https://www.zekagroup.info
[contact-form-7 404 "S’u Gjet"]