Banesë në qytetin e Vushtrrisë Prishtinë

Na kontaktoni per cmime
Shitje
Lloji i pronës: Banesa
Dhomat
1
Dhomat e gjumit
2
Banjot
2

Hapsira

  • Hapsira: 101.33 M 2
  • Viti i ndërtimit: 2020

Përshkrimi

Banesë në Vushtrri

Përshendetje miq dhe klient,sot kemi diqka te veqantë për ju.

Projekti është përshtatur sipas zgjedhjes urbane te aprovuar nga Komuna e Vushtrrisë.

Kompleksi në foto është dizajnuar për të ofruar komoditet,rehati,qetësi dhe kualitet te jetës.
Standarde bashkëkohore,hapsirë e bollëshme.

Gjelbrim,parking te mjaftushëm,hapsira për lojra dhe objekte tjera përcjellese,qerdhe për fëmije.
Banesa është e gatëshme për dy muaj dhe gjindet në katin e 7 dhe me 101,33metra,me pamje nga Lindja

Banesa përbëhet nga:
Qëndrimi ditor së bashku me kuzhinë
Dy dhoma gjumi
Banj& Depo&Balkone

Për më shumë na telefononi ose na vizitoni në zyret tona:
+38345319313
+38343414141
info@zekagroup.info
www.zekagroup.info
Zyret tona:
Bulevardi Bill Clinton
Dardani-Prishtinë
Kosovë

Kontakto kopmaninë

Zeka Group

Tel.
+(383) 045 319 313
Website
https://www.zekagroup.info