Dyqani në shitje në Prishtinë Prishtinë

Na kontaktoni per cmime
Lloji i pronës: Lokale
Dhomat
1
Dhomat e gjumit
1
Banjot
1

Hapsira

  • Hapsira: 53.32 M 2
  • Viti i ndërtimit: 1984

Amenities

  • Garazh / Parking
  • Pamje nga qytetit
  • Zyrë

Përshkrimi

Zeka Group ofronê lokalin nê shitje nê Prishtinë ,nê rrugën Xheladin Hana ,Bregu i Diellit gjegjesishte 300 metra nga fundi i rrugês B.
Është mundësi e mirë investimi ,pasi ka qenë dhe është gjithëmon me qera për biznes.
Lokali ka 52,32 metra neto dhe me fletê posduse,dhe ka parking të bollêshëm.

Për më shumë na kontaktoni në tel ose na vizitoni në zyret tona.
+(383)045 319 313
+(383)048 41 41 41
info@zekagroup.info
www.zekagroup.info
Bulevardi Bill Clinton
Dardani -Prishtinë 12000
KOSOVË

Kontakto kopmaninë

Zeka Group

Tel.
+(383) 045 319 313
Website
https://www.zekagroup.info
[contact-form-7 404 "S’u Gjet"]